+48 732 082 937
Thumb

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ GDAŃSK - GDYNIA - SOPOT

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Gdańsk w to miejsce, w którym zajmujemy się kompleksowym leczeniem między innymi alkoholizmu czy narkomanii. Wiemy, że odwyk narkotykowy i odwyk alkoholowy to skomplikowane i długie procesy, dlatego staramy się zapewnić naszym pacjentom wszelkie niezbędne narzędzia do tego, by mogli skutecznie wyleczyć się ze swoich chorób i nie powrócić po swoich dawnych nawyków z czasów uzależnienia. Okazujemy wsparcie, dużą dozę empatii i zrozumienia, nie pospieszamy, nie pouczamy i nie moralizujemy, gdyż wiemy, że alkoholizm i uzależnienie od narkotyków to choroba, a nie wynik słabego charakteru, jak twierdzą niektórzy ludzie w społeczeństwie.

Terapia uzależnień prowadzona w naszej placówce to kompleksowe i pełne leczenie alkoholizmu, które pozwala osobom uzależnionym na powrót do równowagi psychicznej oraz zdrowia fizycznego, a także do odbudowania relacji rodzinnych i przyjacielskich.

PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ - JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO TERAPII I POBYTU W OŚRODKU?

Odwyk alkoholowy jest konieczny, by osoba uzależniona mogła wyzdrowieć. Leczenie na własną rękę nie jest rozsądne, może być wręcz niebezpieczne dla zdrowia oraz życia pacjenta. Najważniejszym krokiem w leczeniu choroby alkoholowej jest przyznanie się uzależnionego, że ma problem. Bez tego nie będzie w stanie skorzystać w pełni z leczenia w ośrodku, a po jego zakończeniu najprawdopodobniej powróci do picia. Szukanie pomocy to kolejny ważny etap w życiu alkoholika. Podjęcie tej decyzji nie należy do łatwych, ale z odpowiednim wsparciem najbliższych na pewno będzie łatwiej zdecydować się na leczenie alkoholizmu.

Postaramy się zrobić co w naszej mocy, żebyś w Ośrodku czuł się jak najbardziej komfortowo. Każdego Pacjenta traktujemy z szacunkiem. Wiemy, że każdy z Was zgłasza się do nas z całkiem inną historią uzależnienia. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego problemu i podejmować skuteczne rozwiązania podczas całościowej terapii alkoholowej.

LECZENIE UZALEŻNIEŃ – RÓŻNE FORMY TERAPII

Nasz Ośrodek Leczenia Uzależnień stawia przede wszystkim na kompleksowe leczenie uzależnień, które składa się z wielu etapów i metod leczenia. Wykorzystujemy tylko bezpieczne i sprawdzone metody leczenia uzależnień. Oferowane przez nas formy terapii dostosowane są do pacjenta, niezależnie od tego, czy to alkoholik w początkowej fazie choroby, czy uzależniony wyniszczony długoletnią chorobą.

Thumb
Thumb

TERAPIA ALKOHOLOWA - WSPARCIE DLA CZŁONKÓW RODZINY

Choroba alkoholowa dosięga najczęściej nie tylko samego uzależnionego, ale również członków jego rodziny, dlatego terapia uzależnień w naszej placówce oferuje również wsparcie dla najbliższych. W przypadku chęci skorzystania ze wsparcia, członkowie rodziny mogą umówić się na konsultacje lub wziąć udział w warsztatach, na których zdobędą niezbędną wiedzę o chorobie członka swojej rodziny.

Do każdej osoby zgłaszającej się do naszego Ośrodka po pomoc odnosimy się z szacunkiem i wykazujemy się dużą empatią i zrozumieniem, gdyż wiemy, że choroba uzależnienia jest bardzo skomplikowana i trudna, zarówno dla samego uzależnionego, jak i dla jego otoczenia.

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ – WSPARCIE
PO ZAKOŃCZENIU TERAPII

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień dba o swoich pacjentów nie tylko w trakcie trwania terapii w placówce. Dbamy również o to, by każda osoba, która zakończyła leczenie, mogła liczyć na wsparcie po wyjściu z Ośrodka. Umożliwiamy swoim pacjentom uczestniczenie w zajęciach grupy wsparcia, w różnego rodzaju warsztatach oraz przypominamy, że pacjent może w każdej chwili skontaktować się z naszymi terapeutami, gdy tylko poczuje, że potrzebuje wsparcia psychicznego.

Przed opuszczeniem Ośrodka, dajemy pacjentom odpowiednie narzędzia do tego, by po powrocie do domu nie wpadli ponownie w ciąg alkoholowy. Uczymy jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych, jak odciąć się od dawnego życia oraz przyzwyczajeń z życia w uzależnieniu.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy w leczeniu alkoholizmu lub masz problemy z narkotykami, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Wspólnie pomożemy Ci powrócić do zdrowia oraz odzyskać kontrolę nad Twoim życiem!

Umów się na wizytę

ODTRUWANIE ALKOHOLOWE W DOMU
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Decydując się na naszą usługę, zyskujesz:

Bezpieczeństwo

  • +48 732 082 937

Profesjonalizm

  • +48 732 082 937

Thumb

Komfort

  • +48 732 082 937